Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Gala Działaj Lokalnie

3 minuty czytania.

Podsumowanie projektów realizowanych w ramach programu Działaj Lokalnie dofinansowanych przez Polsko- Amerykańską Fundację Wolności i Lokalną Grupę Działania KOLD miało miejsce 9 lutego 2024 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury W Lwówku.

Spotkanie otworzył prezes LGD KOLD Damian Łęszczak gratulując stowarzyszeniom realizacji zadań oraz podziękował burmistrzom i wójtom za pomoc w realizacji projektów organizacjom pozarządowym. Przedstawiciele organizacji omawiali realizację swoich projektów na bazie prezentacji zdjęć przygotowanej przez koordynatora projektu Paulinę Młyńczak.

Z kolei wiceprezes Ireneusz Witkowski podziękował pracownikom biura Paulinie Młyńczak i Danucie Grześkowiak -Kniat za sprawne przeprowadzenie konkursu. Wszystkie organizacje otrzymały podziękowania za zrealizowane zadania, natomiast w konkursie filmowym Opowiedz wręczono czeki na nagrody rzeczowe za I miejsce Stowarzyszeniu Rozwoju wsi Chmielinko gm. Lwówek i II miejsce Stowarzyszeniu Razem dla wsi Dakowy Mokre gm. Opalenica.

Obecni burmistrzowie i wójtowie z gmin realizujących zadania podziękowali za działania na rzecz społeczności lokalnej zarówno Lokalnej Grupie Działania KOD, jak i organizacjom pozarządowym ze swoich gmin.

Galę uświetniła swoim występem wokalny lokalna artystka Sara Żmuda. 

Gminy członkowskie