Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

2021-06-10
Podpisanie umów Działaj Lokalnie
Lokalna Grupa Działania KOLD podpisała umowy z grantobiorcami w ramach programu Działaj Lokalnie . Uroczystość miała miejsce w sali wiejskiej w Chraplewie z udziałem burmistrza Nowego Tomyśla i wójta gminy Kuślin. Realizacja projektów potrwa do końca listopada.
Czytaj dalej...
2021-06-10
Zdrowo i tradycyjnie wokół wielkopolskiego stołu
27.05.2021 r. Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu podpisał umowę z Samorządem Województwa Wielkopolskiego na realizację operacji pn. Olej lniany, kiełbasa nowotomyska - czyli zdrowo i tradycyjnie wokół wielkopolskiego stołu. Dodatkowymi partnerami operacji są: Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Lokalna Grupa Działania KOLD
Czytaj dalej...
2021-06-01
Biuro nieczynne
W dniu 4 czerwca 2021 r Biuro LGD KOLD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj dalej...
2021-06-01
Rada oceniła projekty Działaj Lokalnie
Na posiedzeniu Rady w Gospodarstwie Agroturystycznym w Grudziance gm. Lwówek podsumowano konkurs DL.
Czytaj dalej...
2021-05-27
Zarząd LGD KOLD
Dzisiejsze posiedzenie Zarządu to zapoznanie się z naborami wniosków Działaj Lokalnie. Dokonano także analizy konsultacji zmian w LSR i zatwierdzono je uwzględnieniem przesunięcia środków.....
Czytaj dalej...
2021-05-27
- Niemcy - Słowacja - Polska
Dzisiejsze spotkanie on-line z partnerami projektu współpracy LGD KOLD - LAG Flaeming - Havel - LAG Spis dotyczyło kontynuacji i dokończenia projektu.
Czytaj dalej...

Gminy członkowskie