Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Jarmark Bożonarodzeniowy

dodano: 2011-11-04 08:54

Szanowni Państwo

serdecznie zapraszam do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym Pniewy?2011, który odbędzie się w dniu 11 grudnia 2011r. w Hali Sportowo ? Widowiskowej
w Pniewach.

W czasie tego wydarzenia swoje walory kulturowe, turystyczne i gospodarcze zaprezentują podmioty gospodarcze z terenu objętego działaniem Stowarzyszenia KOLD tj. gmina Kuślin, Opalenica, Lwówek, Duszniki, Nowy Tomyśl, Miedzichowo i Pniewy.

Organizator Jarmarku, którym jest Gmina Pniewy, zapewnia nieodpłatnie stoiska promocyjne wystawiającym się podmiotom.

Potwierdzenie udziału w Jarmarku, w formie Karty Zgłoszenia Wystawcy, należy zgłosić do dnia 15 listopada 2011r.

W załączeniu przekazuję Kartę Zgłoszenia oraz Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego Pniewy?2011, w którym zawarte są szczegółowe informacje dotyczące Jarmarku.

Regulamin jarmarku i karta zgłoszeniowa - otwórz

Z wyrazami szacunku

Jarosław Przewoźny

Burmistrz Gminy Pniewy